Apartman katında yada sitede oturuyorsanız- ki günümüzde büyükşehirlerde yeni yapılan binalarda maalesef balkon yapılmıyor- ,o zaman hiç olmazsa varsa apartmanınızın yada sitenizin bahçesinde nefes alabileceğiniz bir yeşil alanınız olsun istiyorsunuz.

İnsanın kendine özel bir evi ve bu eve ait küçük yada büyük bir bahçesi varsa ve orada kendi özel hayatını yaşayabiliyorsa daha huzurlu ve daha sağlıklıdır.
Bu bahçelerimizde isteriz ki; 1-2 meyve ağacımız olsun,soğanımızı maydonozumuzu, biberimizi ,domatesimizi yetiriştirelim hatta 2-3 tavuğumuz olsun, 1- 2 yumurtamızı alalım yanında da çiçekli,çimli kendimizi rahatlatacabileceğimiz gözümüzü gönlümüzü doyuran bir bahçemiz olsun.

Günümüzde Büyükşehirlerde yaşayan bizler için toprakla haşır neşir olacağımız alanları bulmak maalesef güçleşti. Bazen Kamu kurumları bazen de özel kurumlar ya da Bazı site Yönetimleri kendi sakinlerini toprakla buluşturup kişilerin kendi çiçeklerini, sebzelerini yetiştirecekleri küçük parsellerde uğraşmalarına imkân sağlayabiliyor. Bazen de siz kendi apartman ya da müstakil ev bahçenizde de bu tür uğraşı bahçelerinizin olmasını istiyorsunuz.

Huzur veren eylemlerin başında gelir bir köşeye çekilip kitap okumak… Sessizliğin veya bazen hafif bir klasik müziğin eşlik ettiği, belki de 60’ların 70’lerin slow şarkılarının fonda yer aldığı bir ortamda; belki bir cam kenarı, balkon veya bahçe, hatta bir çadır..

İhtiyacınızı belirtin sizlere en güzel bahçeleri sunalım.

Genel Bakımlar ve 500M2 lik Çok Güzel Bir Peyzaj İşi İle Harikalar Yarattılar, Teşekkürler

Emirgan Korusu

Bahçe Peyzajı Uygulaması ve Detaylı Bakımlar ile Oldukça Güzel ve Temiz Bir İş Çıkardılar. Kesinlile Tavsiye Ederim.

Özel Villa

Büyük Site Projelerinde Havuz, Yeşillik ve Kokulu Çiçekler ile Süper Bir Peyzaj Uygulaması Yapıldı

Emlak Konut

Bize Ulaşın

Formu Doldurarak ya da Telefon ile bize hızlı ulaşabilirsiniz.

Herhangi Bir Alan Bulunamadı.